نسخه آزمایشیمعاون فرماندار قصرشیرین: رعایت پروتکل های بهداشتی و استفاده از ماسک یک ضرورت است


حجت اله خدرویسی روز سه شنبه در جلسه ستاد مدیریت کرونا شهرستان قصرشیرین افزود: متاسفانه با شیوع بیماری کرونا و همه گیری آن تعداد مبتلایان به این بیماری همچنان در حال افزایش است لذا مردم همچنان باید پروتکلهای بهداشتی را رعایت و از ماسک استفاده کنند.

خدرویسی تصریح کرد: بیماری همچنان در سطح جهان باقی مانده و تنها راه مقابله با آن رعایت کامل پروتکلهای بهداشتی است.

معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری قصرشیرین در ادامه گفت: تیم گشت مشترک ادارات شهرستان به صورت روزانه از اصناف و ادارات بازدید می کنند و همه موظف به همکاری با آنها هستند و در صورت عدم رعایت مسائل  بهداشتی و عدم استفاده از ماسک با اصناف و ادارات برخورد خواهد شد.

در ادامه رئیس شبکه بهداشت و درمان قصرشیرین گفت: رعایت فاصله فیزیکی , شست و شوی مرتب دستها و استفاده از ماسک مهم ترین راه مقابله با بیماری است.

دکتر رضا منصوری افزود: متاسفانه بیماری از بین نرفته و مردم باید با صبوری و سعه صدر اصول بهداشتی را رعایت کنند.

وی در خصوص برگزاری مراسمات محرم گفت: در این رابطه تابع ستاد ملی کرونا هستیم  و هر برنامه و مصوبه ای  که از سوی این ستاد ابلاغ شود آن را اجرا خواهیم کرد.

وی گفت: تا کنون 320 مورد بازرسی توسط کارشناسن شبکه بهداشت شهرستان در سه شیف شبانه روز از سطح شهرستان انجام شده و 75 مورد گشت مشترک بازرسی هم از ادارات و اصناف انجام شده است.

بررسی مشکلات بهداشتی مرز پرویزخان, فعالیت مدارس فوتیال با رعایت پروتکل های بهداشتی , جایگاه دفن زباله , مشکلات آبرسانی روستاهای امام حسن و کرکهرک  و بخش سومار و تدابیر لازم برای برگزاری کنکور از مهم ترین موازردی بود که در این جلسه مطرح شد.اوقات شرعی
آب و هوا