نسخه آزمایشی

ملاقات مردمی فرماندار کرمانشاه

دردِدل کرمانشاهی‌ها با فرماندار

 

ملاقات مردمی فرماندار کرمانشاه با شماری از شهروندان به منظور رسیدگی به درخواست‌ها، مسائل و مشکلات آنان با رعایت فاصله گذاری اجتماعی و پروتکل‌های بهداشتی در فرمانداری برگزار شد. ‎

به گزارش روابط عمومی فرمانداری کرمانشاه، در این ملاقات فضل الله رنجبر فرماندار کرمانشاه به صورت چهره‌به‌چهره با تمامی مراجعین ملاقات و ضمن بررسی درخواست‌ مراجعین، دستورات لازم به منظور حل مشکلات آنان را صادر نمود.

فضل الله رنجبر در این دیدارها که با رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی و پروتکلهای بهداشتی انجام شد پای درد و دل‌های بیش از 100 نفر از مردم شهرستان کرمانشاه نشست و برای رفع مشکلات آنها چاره اندیشی کرد.

رنجبر با بیان اینکه بیشترین درخواست های مراجعان با مشکلات مربوط به اجاره بها، مشکلات آب شرب روستایی و گره های کاری و بودجه‌ای طرح های اشتغال زا مرتبط بود، گفت: همچنین مواردی هم در مورد قطع یارانه خود اعتراض داشتند که برای پیگیری به کارشناسان ارجاع داده شدند.

وی در ادامه حل مشکلات مردم را یکی از اولویت های مهم کاری خود عنوان کرد و گفت: با تمام توان در شرایط سخت کرونایی در کنار کرمانشاهی‌های عزیز هستیم و برای رفع مشکلات آنها کوشش می‌کنیم.

🔹لازم به توضیح است ملاقات مردمی فرماندار کرمانشاه با مردم شریف شهرستان هر هفته روزهای دوشنبه برگزار می‌شود.

 اوقات شرعی
آب و هوا