فرماندار سرپلذهاب :

تصویب اعتبار بیش از 144میلیارد ریالی برای پروژه های عمرانی شهرستان


فرماندار سرپلذهاب از تصویب اعتبارات استانی بیش از 144میلیارد ریال برای پروژه های عمرانی شهرستان در سال جاری خبر داد .

به گزارش روابط عمومی فرمانداری سرپلذهاب؛ محبت جمالی نیا در جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان اظهارداشت : مجموع اعتبارات برنامه ریزی شهرستان در سالجاری 144میلیارد ریال 291 میلیون ریال می باشد که از محل اعتبارات استانی ، توازن، نفت وگاز برای عمران و آبادانی شهرستان تخصیص یافته است .

 

وی افزود : اولویت برنامه های بودجه امسال برنامه های نیمه تمام و پروژه های نیمه کاره عمرانی و خدماتی و صنعتی در شهرستان خواهد بود .

 

نماینده عالی دولت در شهرستان اذعان داشت : 50پروژه عمرانی ، خدماتی، صنعتی، راه و ... در شهرستان وجوددارد که اعتبارات امسال در راه تکمیل این پروژه ها هزینه خواهد شد.

 

جمالی نیا تصریح کرد : طرح هایی همچون تقویت شبکه و سیتمهای انتقال آب روستایی ، تکمیل طول خط جدید مخزن شهر ، پوشش رسانه ای ts3  تلویزیونی شهرستان و اجرای طرح شبکه های تلویزیونی و افزایش کانالهای تلویزیونی در بسیاری از مناطق روستایی و ترمیم راههای روستایی از مهمترین طرحهای اولویت دار شهرستان در سالجاری می باشد .

 

وی افزود : ادارات مختلف باید اعتبارات استانی خودرا از ادارات کل استانی طلب کرده و اعتبارات تخصیص یافته ادارات خودرا دریافت کنند.

 

فرماندار شهرستان در پایان تصریح کرد : اختصاص اعتبارات در سرفصلهای مختلف برای تخصیص یافتن بندهای آن مشخص است که باید در همان محل هزینه شود و هزینه کردن آن در محلهای دیگر ممنوع می باشد.اوقات شرعی
آب و هوا