۰۷ اسفند ۱۳۹۸
فرماندار دالاهو: آموزش همگانی و ایجاد حساسیت توام با مسئولیت و آرامش در دستور کار مجموعه بهداشت و درمان شهرستان قرار گرفته است. 
کرم محمدی فرماندار دالاهو ضمن تقدیر از کادر پزشکی و پرستاری و همه کسانی که برای صیانت از سلامت مردم بصورت شبانه روزی تلاش می کنند، گفت:: از فعالان فضای مجازی برای انتقال سریع پیام های آموزشی به افکار عمومی نیز تشکر می کنم و از این عزیزان انتظار می رود با هرگونه شایعه ای که می تواند فضای روانی جامعه را دستخوش ناملایمات کند،مقابله نمایند.
۰۶ اسفند ۱۳۹۸
کرم محمدی فرماندار دالاهو با تاکید بر ضرورت آمادگي كامل دستگاه هاي اجرايي براي مقابله با سيل احتمالي لازم دانست مدیران عضو مدیریت بحران تا اطلاع ثانوي جهت خدمت رساني به مردم در محل کار حضور داشته باشند.
كرم محمدي در اين جلسه كه با توجه به نزدیک شدن توده بارشی قوی و احتمال آب گرفتگی معابر به صورت فوق العاده و براي پیشگیری و هماهنگی و پاسخ به بحران در شهرستان دالاهو تشكيل شد، به ضرورت آمادگي كامل دستگاه هاي اجرايي براي مقابله با سيل احتمالي تأكيد و حضور اعضاء را تا اطلاع ثانوي در محل كار جهت خدمت رساني به مردم الزامي كرد.    محمدی در ادامه گفت:  مردم خاطر جمع باشند که ما خدمتگزاران با تمام توان مثل گذشته در کنارشان خواهیم بود.
۰۶ اسفند ۱۳۹۸
حسن امامی, معاون فرمانداری دالاهو گفت: سهم اعتبارات امور عشایری از محل منابع ارزش افزوده و روستاهای فاقد دهیاری بمنظور انجام پروژههای عمرانی مصوب گردید
امامی با اشاره به این که خدمات رسانی به عشایر و روستاییان در همه حوزه ها همواره مورد تاکید فرماندار شهرستان بوده است، تصریح کرد: سهم اعتبارات امور عشایری از محل منابع ارزش افزوده در سالجاری به میزان ۱.۳ میلیارد تومان و در قالب ۷ پروژه در حوزه های مختلف بهسازی و مناسب سازی مسیر دسترسی و همینطور گردشگری عشایری مصوب گردید و مبلغ ۷۵۰ میلیون تومان نیز در حوزه روستاهای فاقد دهیاری بمنظور انجام پروژههای عمرانی در روستاهای فاقد دهیاری شهرستان مصوب گردید.
۲۷ بهمن ۱۳۹۸
حسن امامی معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری دالاهو خواستار تسریع در پیمان سپاری و مناقصه پروژه های عمرانی شهرستان دالاهو توسط ادارت کل استان شد.
حسن امامی با تاکید بر این مطلب که در سال جاری بیش از ۶۱ میلیار تومان اعتبار از محل کلیه منابع (غیر از منابع ملی ) به همت استاندار و با پیگیریهای فرماندار نهایی شده است؛ از مدیران ادارات کل استان خواست در پیمان سپاری و مناقصه پروژه های عمرانی شهرستان سریع تر عمل کنند.
اخبار (آرشیو)

گزارش تصویری (آرشیو)
فرماندار
آب و هوای دالاهو